Başkanın Yazısı

Duygular dalgalar gibidir. Gelmesini engelleyemezsin ama hangisinde sörf yapacağını sen seçersin. Jonatan Martensson İşte tamda bu nedenle, hayatı olduğu gibi almak, algılamak, akışta kalmak, kendimizi ve çevremizi duymak ve uyumlu olmak, dengemizi bulmamız için çok önemli. Bedenimizin % 70 i suyken, ne ara %100 ü kaygı oldu bilmiyoruz. Ancak hayatın içinde aslında var olmayan, ancak sistemsel olarak bize her gün dayatılan, “Daha Çok ” yapmak, başarılı, zengin öyle ya da böyle olmakla değil, kendimiz olmakla başlayalım yeni hayatımıza.
Hayatımızdaki dengeyi bulmanın yolu, Doğamıza dönmek. Bizim için gerekli olan her şey bedenimizde, ruhumuzda, zihnimizde saklı. Çevrenin kalabalığından artık kendimizi duymamaya başladık belki de.
O zaman haydi hep birlikte, içimize, doğaya, çevreye daha bir dikkatle kulak verelim. Güne gülerek, sevgiyle, saygıyla başlayalım. Kendimizi sevmekle başladığımız bu yolculuk, çevremize güzelliklerle yansıyacak mutlaka.
Holider, Ruh, beden ve zihin dengemizi hep birlikte bulabileceğimiz, iyilik ve sevgiyle yol alabileceğimiz, güzel bir dünya için gerekli her projenin içinde olarak, dünyadaki varlığımıza değer katmak amacıyla bir araya gelmiş özel insanlardan kurulu bir topluluk. Şimdi projelerimiz ile giderek büyüyor ve güzelleşiyoruz.
Şifa olmak, şifa almak için sizleri de aramıza bekliyoruz.

Başkan Yeşim Kaya